برترین مرکز خدمات پرستاری در ایران

تهران، خیابان مدنی شمالی، بالاتراز مترو سبلان،
کوچه رمضانی، پلاک29، واحد3
پشتیبانی 24/7
02177990001
پاسخگوئی شبانه روزی
اعزام نیرو در کمترین زمان
21 اسفند 1402 توسط مدیر سایت 12 دیدگاه

قیمت پرستار تمام وقت

زمان تقریبی مطالعه: 13 دقیقه

قیمت پرستار تمام وقت

قیمت پرستار تمام وقت

به طور کلی اکثر سالمندان از سوء تغذیه و بیماری های دوران سالمندی رنج می برند و برای ادامه زندگی راحت و مستقل در خانه نیاز به پرستار سالمند در منزل دارند. در بسیاری از موارد این افراد و بسیاری از خانواده ها و عزیزانشان به دنبال استخدام پرستار برای رفع نیازهای شخصی، بهداشتی و پزشکی خود هستند. اما یکی از سوالاتی که ممکن است قبل از استخدام پرستار سالمند به ذهن خطور کند، هزینه پرستار سالمند در منزل و نحوه محاسبه آن است.

همانطور که هزینه های مراقبت های بهداشتی همچنان در حال افزایش است، دانستن هزینه های مراقبت در منزل برای سالمندان و عوامل موثر بر آن به شما کمک می کند تا متناسب با آن برنامه ریزی و بودجه برای استخدام یک ارائه دهنده مراقبت برتر داشته باشید.

contact-button-arastoo

قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران

شرکت خدمات پرستاری ارسطو با ارائه خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالا در حوزه پرستاری منزلی، به مراقبت و مراجعین خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهد. قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران متفاوت بوده و بر اساس موارد مختلفی نظیر شرح حال سالمند، نوع خدمات مورد نیاز، زمان و مدت استفاده و سایر عوامل تعیین می‌شود. برای دریافت استعلام دقیق قیمت و مشاوره درباره نیازهای خاص خود، توصیه می‌شود با شرکت خدمات پرستاری ارسطو تماس بگیرید. تیم حرفه‌ای ارسطو با بررسی دقیق و شنیدن نیازهای شما، به شما بهترین راهکارها را ارائه خواهد کرد و قیمت خدمات را به صورت دقیق و شفاف برای شما ارائه خواهد داد.

قیمت خدمات پرستاری در منزل تهران(1403)

نوع خدمت ساعت کاری قیمت
شبانه روزی 24 ساعت 14 میلیون تومان
بیمار قطع نخاع و آسیب مغزی 12 ساعت 600 هزار تومان
نگهداری از سالمند در بیمارستان 4 روز در هفته، 8 ساعت 8 میلیون تومان
سالمند پوشکی شبانه روزی 12 میلیون تومان
سالمند سالم شبانه روزی 14 میلیون تومان
سالمند پوشکی سبک وزن شبانه روزی 14 میلیون تومان
سالمند آلزایمری شبانه روزی 14 میلیون تومان
سالمند زخم بستری شبانه روزی 14 میلیون تومان
سالمند پارکینسون شبانه روزی 14 میلیون تومان

 

نکات:

 • قیمت‌ها به صورت تقریبی بوده و ممکن است با توجه به شرایط و نیازهای خاص بیمار، نوساناتی داشته باشد.
 • برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر و استعلام قیمت نهایی، می‌توانید با مراکز معتبر اعزام پرستار تماس بگیرید.
 • در این جدول، قیمت خدمات پرستاری در منزل در شهر تهران ارائه شده است. قیمت‌ها در سایر شهرها ممکن است متفاوت باشد.

حقوق پرستارشبانه روزی سال جدیدچند

عوامل تعیین کننده حقوق پرستار شبانه روزی:

سابقه و مهارت پرستار: پرستاران با سابقه کار بیشتر و مهارت‌های تخصصی، دستمزد بالاتری دریافت می‌کنند.
شرایط سالمند: سالمندانی که نیاز به مراقبت‌های ویژه و پیچیده‌تری دارند، به پرستارانی با مهارت و تخصص بیشتر نیاز دارند و در نتیجه، حقوق این پرستاران نیز بالاتر خواهد بود.
محل سکونت: حقوق پرستاران در کلانشهرها و مناطق metropolitan به طور کلی از حقوق پرستاران در شهرهای کوچک و مناطق روستایی بالاتر است.
ساعات کاری: حقوق پرستاران شبانه روزی به طور معمول به صورت ساعتی یا ماهانه محاسبه می‌شود.
نوع قرارداد: حقوق پرستاران با قراردادهای رسمی و کتبی به طور معمول از حقوق پرستارانی که به صورت غیررسمی و شفاهی کار می‌کنند، بیشتر است.

قیمت پرستار شبانه روزی در منزل

قیمت پرستار شبانه روزی در منزل بستگی به محل زندگی و نیازهای شما دارد. در کل، قیمت پرستار شبانه روزی در منزل ممکن است بین 7.000.000 میلیون تومان تا 10.000.000 میلیون تومان  باشد، اما این میزان قیمت می تواند بیشتر یا کمتر از این باشد. هزینه پرستار شبانه روزی در منزل معمولاً بر اساس تجربه پرستار، میزان توانایی و مهارت هایش، و همچنین نوع خدمات مورد نظر شما تعیین می شود. در هر صورت، هنگامی که به دنبال پرستار شبانه روزی در منزل هستید، بهتر است با ما در تماس باشید تا بر حسب نیاز شما مناسب ترین قیمت ها به شما پیشنهاد شود.

قیمت پرستار شبانه روزی در تهران

قیمت پرستار شبانه روزی در تهران معمولاً در محدوده 16 میلیون تا 20 میلیون تومان قرار دارد. این هزینه با توجه به نیازهای خاص بیمار و شرایط مراقبت ممکن است متفاوت باشد. برای دریافت استعلام دقیق‌تر و مشاوره رایگان، با کارشناسان خدمات پرستاری ارسطو تماس بگیرید. تیم متخصص ارسطو آماده است تا بهترین خدمات مراقبتی را با مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه دهد.

پرستار تمام وقت در منزل

پرستار تمام وقت در منزل یکی از خدمات مراقبت از سلامتی است که برای افرادی که نیاز به مراقبت دارند، ارائه می‌شود. این خدمت به صورت شخصی و در منزل بیمار ارائه می‌شود، بنابراین بیمار می‌تواند در محیطی آرام و آشنا بهتر از شرایط بیمارستان درمان شود. پرستار تمام وقت در منزل، به مراقبت از بیمار و نظارت بر وضعیت آنها می‌پردازد. این شامل تغییرات درمانی، انجام تمرینات فیزیکی، ارائه درمان‌های بیماری‌های مزمن و نظارت بر تجویز داروها می‌شود. همچنین، پرستار تمام وقت در منزل مسئول گزارش دادن به پزشکان و خانواده بیمار در مورد تغییرات در وضعیت بیماری است. این خدمت برای افرادی که به دنبال مراقبت بیمارستانی هستند، به عنوان جایگزینی مقرون به صرفه و موثر در نظر گرفته می‌شود.

قیمت پرستار در بیمارستان

قیمت پرستار در بیمارستان ها ممکن است با توجه به منطقه، نوع بیمارستان و سطح تخصص پرستاران متفاوت باشد. در بیمارستان های خصوصی، قیمت پرستاران به دلیل ارائه خدمات با کیفیت بالاتر ممکن است بیشتر از بیمارستان های دولتی باشد. همچنین، پرستاران با سابقه و تخصص بیشتر ممکن است حقوق بیشتری دریافت کنند. برای مثال، در بیمارستان های خصوصی در شهرهای بزرگ، قیمت یک پرستار با سابقه ۵ ساله و تخصص درمان بیماری های قلبی ممکن است به طور متوسط حدود ۸ میلیون تومان در ماه باشد. در حالی که قیمت یک پرستار با سابقه ۲ ساله و بدون تخصص در بیمارستان های دولتی ممکن است حدود ۴ میلیون تومان در ماه باشد. با این حال، هزینه های پرداخت شده به پرستاران با ارائه خدمات با کیفیت بالا، می تواند به طور قابل توجهی در کاهش هزینه های درمانی و بهبود رضایت بیماران تاثیر گذار باشد. باتوجه به قیمت های عرف گفته شده برای پرستار استخدامی دولتی ما بر همین اساس قیمت اعزام پرستار به بیمارستان برای بیمار شمارو محاسبه می نماییم. برای استعلام دقیق قیمت ها با ما در ارتباط باشید.

مطالعه کنید: بهترین مراکز پرستاری در ایران + لیست ده تایی

پرستار تمام وقت

خدمات پرستاری ارسطو یکی از بهترین و معتبرترین مراکز با چندین سال سابقه درخشان در این زمینه است که با کادری از پرستاران و پزشکان دلسوز و ماهر، کلیه خدمات پرستاری سالمندان را در منزل ارائه می دهد.

یک پرستار تمام وقت باید 24 ساعت شبانه روز در کنار سالمند باشد تا در مواقعی که یک فرد بیمار نیاز به کمک داشت بتواند اقدام های لازم و به موقع برای او انجام دهد.

این پرستاران همیشه در کنار فرد مورد نظر هستند تا بتوانند با او رابطه خوبی برقرار کنند، با بزرگان و همراهانی مانند مونس و همدم آن ها در زندگی برخورد می کنند و تمام کارهای آن ها را با دلسوزی انجام می دهند.  در زمان ارائه خدمات پرستاری در منزل شخص نباید احساس ناراحتی یا آزاردهنده به دیگران القا کند.

این گروه از پرستاران افرادی آموزش دیده، حرفه ای و باتجربه هستند که تمام تلاش خود را در جهت بهبود افراد و کمک به سالمند برای دریافت خدمات بهداشتی در آرامش و آسایش به کار می گیرند. با وجود این پرستاران دیگر نیازی به بردن سالمند خود به خانه سالمندان یا به بیمارستان ندارید؛ زیرا آن ها به خوبی می توانند تزریقات در منزل را انجام داده و در پیشرفت روند بهبودی در خانه موثر باشند.

درخواست پرستار در منزل در بسیاری از موارد به این معنی است که اطرافیان بیمار یا سالمند قادر به مراقبت از آنها نیستند. بنابراین این افراد تنها و منزوی هستند. داشتن یک پرستار تمام وقت می تواند این شکاف را پر کند و به آنها امید به زندگی بدهد.

contact-button-arastoo

چرا خدمات پرستاری در منزل شبانه روزی بهتر است؟

بهبود کیفیت مراقبت

جلوگیری کردن از بستری شدن غیر ضروری سالمند در بیمارستان

کاهش دفعات بستری و مدت زمان آن در بیمارستان

بهبود ایمنی و آسایش بیماران، والدین و کودکان

عدم برخورد با ترافیک شهری

کاهش خطر ابتلا به عفونت ها و سایر بیماری ها

عدم نیازی به جابجایی فرد برای مداوا

قیمت و هزینه خدمات پرستاری در منزل

به دنبال خدمات پرستاری در منزل با کیفیت بالا و قیمتی مناسب هستید؟

موسسه خدمات پرستاری در منزل ارسطو با ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات پرستاری، آماده یاری رساندن به شما در مراقبت از عزیزانتان در منزل است.

ما در ارسطو، با درک نیازها و شرایط شما، بهترین پرستاران را با تجربه، تخصص و تعهد بالا به شما معرفی می‌کنیم.

خدمات پرستاری ما شامل:

 • خدمات پرستاری از سالمند: مراقبت شبانه‌روزی یا ساعتی از سالمندان، همراهی، کمک به انجام امور روزمره، تزریق دارو، کنترل علائم حیاتی و …
 • خدمات پرستاری از کودک: نگهداری از نوزادان، شیر دادن، تعویض پوشک، بازی و آموزش، همراهی در انجام تکالیف و …
 • خدمات پرستاری از بیمار: مراقبت از بیماران در منزل، تزریق دارو، انجام پانسمان، کنترل علائم حیاتی، همراهی در بیمارستان و …

 

مزایای انتخاب موسسه ارسطو:

پرستاران مجرب و با انگیزه: کلیه پرستاران ما دارای مدارک تحصیلی معتبر، سابقه کار مفید و دوره‌های آموزشی تخصصی هستند.
گزینش دقیق و متناسب با نیاز شما: با توجه به شرایط و نیازهای شما، بهترین پرستار را به شما معرفی می‌کنیم.
تعهد و مسئولیت‌پذیری: ما در قبال کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستارانمان پاسخگو هستیم.
قیمت‌های مناسب و شفاف: هزینه خدمات ما مطابق با تعرفه‌های مصوب وزارت بهداشت و به صورت شفاف به شما ارائه می‌شود.
ارائه خدمات مشاوره رایگان: کارشناسان ما در زمینه انتخاب پرستار و ارائه راهنمایی‌های لازم به شما مشاوره رایگان ارائه می‌دهند.
برای اطلاع از قیمت‌ها و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پرستار شبانه روزی سالمند

پرستار شبانه روزی سالمند

اگر سالمندی علاوه بر روز در شب هم نیاز به مراقبت و توجه دارد، به این معنا نیست که دیگر نمی توان از آنها مراقبت کرد و بهترین راه این است که آنها را به خانه سالمندان ببرند.

یکی از بهترین راه ها استفاده از خدمات پرستار سالمند 24 ساعته است که به صورت تمام شبانه روز آماده رسیدگی به تمام نیازهای سالمندان از جمله ویزیت پزشک در منزل است.

پرستاران از این نوع در گروه ما آموزش دیده اند و همه دستورالعمل ها را در مورد همه سالمندان با شرایط مختلف می دانند تا اگر خدای ناکرده در هر زمانی از روز مشکلی پیش آمد بتوانند کارهای اصولی را انجام دهند.

با استخدام پرستار سالمند می توانید بدون نگرانی تمام نیازهای والدین خود را برآورده کنید و آرامش و آسایش را در خانه برای آن ها به ارمغان بیاورید؛ زیرا همه به خصوص سالمندان در خانه خود احساس راحتی دارند.

باید بدانید که همه پرستاران ما کمک‌های اولیه را می‌ دانند و می ‌توانند در مواقع بحرانی خدماتی را ارائه دهند، بنابراین نیازی نیست با مشکلات جزئی به بیمارستان‌ها یا مراکز درمانی مراجعه کنید.

اگر هزینه های بالای مراقبت از سالمندان را در بیمارستان یا خانه سالمندان در نظر بگیرید، می توانید متوجه شوید که این خدمات در خانه چقدر مقرون به صرفه و مناسب است.

مقاله مرتبط: دستیار پرستار کیست ؟

وظایف پرستار سالمند تمام وقت

کمک به والدین در انجام کارهای شخصی شبانه روز

کمک در حمام کردن و لباس پوشیدن

مراقبت از بهداشت محیط زندگی سالمندان

دادن به موقع داروهای سالمند

تهیه غذا برای سالمندان با توجه به رژیم غذایی او

همراهی با سالمندان  در کتابخوانی، شعر خوانی، رفتن به پارک، رفتن به سینما و ….

در صورت لزوم، به درخواست کارفرما، بردن سالمند به گردش

در صورت لزوم و درخواست کارفرما، انجام خریدهای منزل

اعزام آمبولانس به محل در صورت بروز حادثه

مراقبت های بعد از عمل در صورت نیاز

فیزیوتراپی در منزل برای بازیابی سلامت او

قیمت پرستار سالمند

قیمت پرستار سالمند، معمولاً به عوامل متعددی از جمله تخصص، تجربه، محل زندگی و نوع خدمات ارائه شده بستگی دارد. برای مثال، یک پرستار با تخصص بالا و تجربه فراوان در شهرهای پرجمعیت، قیمت بیشتری نسبت به یک پرستار تازه کار در شهر کوچکی می‌تواند داشته باشد. همچنین، نوع خدماتی که پرستار ارائه می‌دهد نیز می‌تواند بر قیمت تأثیرگذار باشد؛ به عنوان مثال، پرستاران با تخصص‌های خاصی مثل فیزیوتراپی، ارزش بیشتری دارند. در کل، قیمت پرستار سالمند باید با توجه به عوامل مذکور و نیازهای خاص هر فرد مورد بررسی و تعیین شود. در هر ساعت از شبانه روز می توانید جهت مشاوره رایگان با ما ارتباط برقرار کنید.

نحوه محاسبه  قیمت پرستار سالمند در منزل

قیمت ها همیشه به وضعیت جسمانی سالمندان، نیازهای مراقبتی آنها و محیط خدماتی بستگی دارد. بنابراین، برای تعیین هزینه مراقبت از سالمندان در منزل، باید به شرایط زیر توجه کنید.

1- بیماری های سالمند

هزینه نگهداری یک سالمند در خانه برای عزیزی که از بیماری خاصی رنج می برد با سالمندی که فقط به خدمتکار نیاز دارد کاملاً متفاوت است. زیرا پرستار باید با مجموعه ای از مهارت های پزشکی و درمانی مانند انجام تزریقات، اندازه گیری و پایش قند و فشار خون، تعویض بانداژ، نظارت بر مصرف دارو و … آشنا باشد.

2- مشکلات حرکتی

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت پرستار سالمند در منزل تأثیر می گذارد، مسائل حرکتی است. اگر فرد مورد نظر شما به دلیل ناتوانی جسمی، سکته یا هر دلیل دیگری قادر به حرکت نیست و لازم است پرستار به سالمند شما کمک کند تا با جابجایی در رختخواب، حمام کردن، هدایت او روی صندلی چرخدار و یا به همراه داشتن ویلچر، از زخم بستر جلوگیری کند. واکر شما باید بیشتر از یک فرد مسن که می تواند بیشتر کارهای خود را انجام دهد، هزینه بیشتری بپردازید.

3- امور منزل

شما یا عزیزتان چقدر در خانه به کمک نیاز دارید؟ پاسخ شما مطمئناً بر هزینه مراقبت در منزل تأثیر خواهد گذاشت. زیرا هر چه وظایف خانه بیشتر باشد، قیمت پرستار تمام وقت بیشتر است. انجام کارهای خانه مانند تمیز کردن خانه، خرید، تهیه غذا و آشپزی، پذیرایی از مهمانان از جمله مواردی که بر هزینه نگهداری از سالمندان در منزل تأثیر می گذارد.

4- مدت زمان حضور پرستار

ساعات کاری پرستار سالمند تمام وقت در منزل بیشتر است و به این ترتیب هزینه ها هم افزایش می یابد. برخی از سالمندان فقط برای چند ساعت در روز نیاز به مراقبت دارند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به دلیل شرایط فیزیکی و پزشکی خود برای ساعات طولانی‌تر یا حتی 24 ساعت در روز به پرستار نیاز داشته باشند.

5- تعداد افراد حاضر در منزل

اگر افراد دیگری به غیر از افراد مسن در خانه وجود داشته باشند که به خدمات پرستار سالمند مانند لباسشویی، نظافت منزل و … نیاز دارند، باید برای هر نفر هزینه بیشتری به پرستار بپردازید.

6- موقعیت جغرافیایی درخواست کننده پرستار

آدرس و محل مکانی که پرستار باید روزانه به منزل متقاضی مراجعه کند؛ از دیگر عواملی است که بر حقوق نگهداری افراد سالمند در خانه تأثیر می گذارد. زیرا هر چه مسافت بیشتر باشد هزینه رفت و آمد پرستار نیز بیشتر می شود.

 

 

پرستار شبانه روزی کودک

پرستار شبانه روزی کودک

کار در خارج از خانه، دوری از خانواده و زندگی مدرن به طور کلی زمان کمتری را برای والدین می گذارد. پدر و مادر شدن تجربه ای شاد و در عین حال دشوار است که مسئولیت های زیادی را به همراه دارد. والدین شاغل به پرستاری نیاز دارند تا از فرزندشان در زمانی که در خانه نیستند مراقبت کند. مهد کودک ها به دلیل شلوغی و غیبت های طولانی از خانه نمی تواند مکان های مناسبی برای استراحت کودکان در مدت طولانی باشد. به همین دلیل خانواده ها ترجیح می دهند که فرزندانشان روز را در محیطی امن در خانه با  پرستار کودک سپری کنند.

 

وظایف پرستار کودک تمام وقت

تضمین ایمنی و سلامت کودکان

تهیه غذاها و تنقلات متناسب با سن کودکان

بازی و سرگرم کردن کودکان

کمک در تکالیف مدرسه

تعویض پوشک نوزادان

توجه به استراحت و خواب کودکان

حمام دادن نوزاد و کودک

تعویض لباس و پوشک

به طور کلی فضایی شاد ایجاد کنید و به نیازهای عاطفی و روزمره کودک پاسخ دهید.

مطالعه کنید: همراه بیمار در بیمارستان​

قیمت پرستار سالمند در منزل تهران

قیمت پرستار سالمند در منزل تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

1. نوع خدمات: قیمت پرستار سالمند در منزل بستگی به نوع خدماتی که ارائه می‌دهد، متغیر است. برخی از خدمات شامل مراقبت پزشکی، مراقبت روزانه، تجهیزات پزشکی، تراپی و فیزیوتراپی می‌شوند.

2. ساعت کاری: تعداد ساعاتی که پرستار در منزل حاضر است نیز تاثیرگذار است. پرستار ممکن است به صورت روزانه یا شبانه‌روزی حاضر شود.

3. تجهیزات و مصرفی: در برخی موارد، نیاز به تجهیزات پزشکی خاص یا مصرفی دارویی ممکن است هزینه را افزایش دهد.

4. محل منزل: موقعیت جغرافیایی منزل در تهران نیز تأثیر دارد. هزینه‌ها در مناطق مختلف شهر ممکن است متغیر باشد.

5. تجربه و مهارت پرستار: تجربه و مهارت پرستار نیز از جمله عواملی است که ممکن است تعیین‌کننده قیمت باشد.

با توجه به این عوامل متغیر، بهتر است جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

contact-button-arastoo

سخن آخر

برخی از سالمندان مبتلا به دیابت، سرطان پوکی استخوان، آب مروارید آلزایمر، آرتریت روماتوئید فشار خون بالا ممکن است از بیماری های قلبی عروقی و سایر بیماری ها رنج ببرید. در این موارد، پرستار تمام وقت می تواند در بسیاری از موارد مانند درمان زخم بستر به سالمند کمک کند. در واقع سالمندان می توانند با پرستاران زندگی باکیفیتی داشته باشند.

برخی از افراد مسن که بیمار هستند ممکن است دچار زوال عقل باشند و یک پرستار شبانه روزی در خانه می تواند به آنها کمک کند تا مشکلات روحی جدی نداشته باشند.

قیمت پرستار 24 ساعته در مراکز مختلف یکسان نیست و بر اساس عوامل متعددی تعیین می شود، حقوق پرستار تمام وقت معمولا بیشتر از حقوق روزانه و ساعتی پرستار منزل است، زیرا خدمات ارائه شده توسط یک پرستار شبانه روزی بیشتر از پرستاران روزانه است.

به طور معمول، پرستاران 24 ساعته یک روز در هفته تعطیل هستند و ممکن است به تعطیلات بروند. همچنین پرستار در روزهای تعطیل رسمی کار نمی کند اما در صورت توافق طرفین می توان از پرستار درخواست کرد تا در تعطیلات هم مراقب کودک یا سالمند شما باشد.

در واقع از آنجایی که قیمت بستگی به شرایط سالمندان، بیماران و کودکان دارد، نمی توان قیمت مشخصی را تعیین کرد.

حقوق نگهداری سالمند در منزل

 

حقوق نگهداری سالمند در منزل به عوامل مختلفی از جمله نوع مراقبت، سطح تجربه و مهارت پرستار، محل زندگی، مدت زمان کار و نیازهای خاص سالمند بستگی دارد.

با این حال، به طور کلی، می‌توان انتظار داشت که در سال 1403 برای نگهداری از یک سالمند در منزل در ایران، به طور میانگین بین 10,000,000 تا 20,000,000 تومان در ماه پرداخت کنید.

در اینجا برخی از عواملی که بر حقوق نگهداری سالمند در منزل تأثیر می‌گذارند، به طور خلاصه آمده است:

• نوع مراقبت:

مراقبت‌های اولیه: شامل کمک به انجام کارهای روزمره مانند حمام کردن، لباس پوشیدن، غذا خوردن و توالت رفتن می‌شود. این نوع مراقبت معمولاً ارزان‌ترین نوع مراقبت است.
مراقبت‌های تخصصی: شامل مراقبت از سالمندانی است که دارای شرایط پزشکی پیچیده یا ناتوانی‌های جسمی یا ذهنی هستند. این نوع مراقبت معمولاً گران‌تر است.
مراقبت شبانه روزی: به معنای مراقبت از سالمند 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته است. این نوع مراقبت گران‌ترین نوع مراقبت است.

• سطح تجربه و مهارت پرستار:

پرستاران با تجربه و دارای مدارک : معمولاً حقوق بیشتری نسبت به پرستاران بی‌تجربه دریافت می‌کنند.
پرستارانی که مهارت‌های تخصصی مانند CPR یا مراقبت از زوال عقل دارند : معمولاً حقوق بیشتری نسبت به پرستارانی که این مهارت‌ها را ندارند دریافت می‌کنند.

• محل زندگی:

هزینه زندگی در شهرهای بزرگ : معمولاً از شهرهای کوچکتر بیشتر است.
* تقاضا برای پرستاران : در مناطقی که تقاضا برای پرستاران زیاد است، معمولاً حقوق پرستاران بیشتر است.

• مدت زمان کار:

پرستاران تمام وقت : معمولاً حقوق کمتری نسبت به پرستاران ساعتی دریافت می‌کنند.
پرستاران شبانه روزی : معمولاً حقوق بیشتری نسبت به پرستاران روزانه دریافت می‌کنند.

• نیازهای خاص سالمند:

سالمندانی که دارای شرایط پزشکی پیچیده یا ناتوانی‌های جسمی یا ذهنی هستند : معمولاً به مراقبت بیشتری نیاز دارند و به همین دلیل حقوق پرستار آنها بیشتر است.

علاوه بر موارد فوق، ممکن است هزینه‌های دیگری نیز برای نگهداری از سالمند در منزل وجود داشته باشد، مانند:

 • هزینه‌های غذا و دارو
 • هزینه‌های حمل و نقل
 • هزینه‌های نظافت

contact-button-arastoo

نکاتی برای یافتن پرستار با حقوق مناسب:

تحقیق کنید: قبل از استخدام پرستار، حتماً تحقیق کنید و با چندین پرستار صحبت کنید تا از نرخ‌های رایج در منطقه خود مطلع شوید.
نیازهای خود را مشخص کنید: قبل از شروع جستجوی خود، مشخص کنید که به چه نوع مراقبتی نیاز دارید و چه سطح تجربه و مهارتی را می‌خواهید.
مصاحبه با پرستاران: حتماً با چندین پرستار مصاحبه کنید و از آنها در مورد تجربه، مهارت‌ها و نرخ دستمزدشان سوال کنید.
مراجع را بررسی کنید: از پرستار بخواهید که چند مرجع از مشتریان قبلی خود ارائه دهد.
قرارداد کتبی امضا کنید: قبل از استخدام پرستار، حتماً یک قرارداد کتبی امضا کنید که شرح وظایف پرستار، نرخ دستمزد، ساعات کاری و خط مشی مرخصی را مشخص کند.

 

 

قیمت پرستار در منزل تهران | تعرفه خدمات پرستاری در منزل 1403 | تعرفه خدمات پرستاری در منزل 1403 | قیمت پرستار کودک در منزل سال 99 نی نی سایت | هزینه خانه سالمندان 1403

 

عنوان های جستجو شده برای این مطلب:

 • https://nurse21 com/قیمت-پرستار-تمام-وقت/
 • https://nurse21 com/قیمت-پرستار-تمام-وقت/#:~:text=در کل، قیمت پرستار شبانه نظر شما تعیین می شود
 • حقوق پرستارشبانه روزی سال جدیدچند
درباره مدیر سایت

(12) دیدگاه

 1. حمید حاجیان
  18 فروردین 1402

  قیمت پرستار شبانه روزی چقدر هست و اینکه برای دیالیز میتونم با سالمند برن بیمارستان؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   25 مرداد 1402

   سلام قیمت ها با توجه به شرح حال دقیق سالمند شما تعیین میشه و اینکه به چه صورت میخواید مقطعی، روزانه، شبانه روزی … برای قسمت دوم سوالتون با صحبت و توافق شرکت و کارفرما بله امکانش هست

   پاسخ
 2. یلدا آبدر
  21 مرداد 1402

  مطالب مفیدی بود

  پاسخ
 3. سایه
  22 مرداد 1402

  عالیییییییی

  پاسخ
 4. محمد
  23 مرداد 1402

  اموزنده بود

  پاسخ
 5. مینا
  24 مرداد 1402

  هزینه اعزام پرستار 24 ساعته در بیمارستان چقدر است ؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   25 مرداد 1402

   قیمت ها با توجه به شرح حال بیمار تعیین میشه لطفا با شرکت در تماس باشید

   پاسخ
 6. گلی رادمنش
  25 مرداد 1402

  بنظرم خیلی کار خوبی دارید که خیال خانواده ها رو بابت سالمنداشون راحت میکنید
  خدا خیرتون بده

  پاسخ
 7. امید جهانیان
  25 مرداد 1402

  سلام و درود
  خواستم از پرستار خوبتون خانم محمدی تشکر کنم
  واقعا مادرم بعد ۱ماه با مراقبت های ایشون سر پا شدن و شبانه روز مثل پروانه میگشتن دور مادرم
  تشکر میکنم از تیم قوی و خوبتون

  پاسخ
  • مدیر سایت
   25 مرداد 1402

   سلام خداروشکر که تونستیم اعتماد شمارو جلب کنیم

   پاسخ
  • مریم عبدی
   31 شهریور 1402

   عرض سلام
   پرستار ۲۴ ساعته یعنی شبانه روز لطفا قیمت محبت بفرمایید؟

   پاسخ
 8. راضیه
  4 اردیبهشت 1403

  سلام برای سالمندمون پرستار از مرکز ارسطو گرفتیم بر خلاف بقیه مرکز ها که برای عوض کردن پرستار کلی مقاومت نشون میدادن این مشکل رو توی شرکت ارسطو نداشتیم و نداریم خداروشکر بهتون پیشنهاد میدم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *