برترین مرکز خدمات پرستاری در ایران

تهران، خیابان مدنی شمالی، بالاتراز مترو سبلان،
کوچه رمضانی، پلاک29، واحد3
پشتیبانی 24/7
02177990001
پاسخگوئی شبانه روزی
اعزام نیرو در کمترین زمان

پرستار کودک

پرستار کودک

والدین اغلب دلایل زیادی برای عدم استخدام پرستار برای فرزندشان می آورند. اما حقیقت این است که هر پدر و مادری به یک پرستار کودک نیاز دارد. می دانیم که شیر دادن به نوزاد برای اولین بار دشوار است، در این زمان نقش پرستار در زندگی والدین مشهود می شود.

از ویژگی های یک پرستار خوب قابلیت اطمینان و مسئولیت پذیری است و تقریباً از هر چیز دیگری مهم تر به نظر می رسد. کودکان همیشه والدین خود را دوست دارند ولی نمی توانند شزایط شما را درک کنند که همیشه دیر از سر کار به خانه بیایید یا آنقدر مشغول کار شوید که نتوانید آنها را برای تفریح ​​یا بازی به پارک یا سینما ببرید. بچه ها باید به شما اعتماد کنند. شما باید بدانید که چه فعالیت هایی برای کودکان بی خطر هستند و بتوانید خطرات احتمالی را در صورت آسیب شناسایی کنید. یک پرستار بچه مسئول به کودکان اجازه نمی دهد به فعالیت های خطرناک بپردازد، همیشه در کنار اوست و تا جایی که بتواند سعی می کند کودک را به آرامش و راحتی برساند.

contact-button-arastoo

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل یکی از خدمات مهم و ضروری برای والدینی است که به دلیل شرایط خاص، نمی‌توانند به صورت مستقیم به کودک خود نگه‌داری کنند. در چنین شرایطی، پرستار کودک در منزل می‌تواند به والدین کمک کند تا با آسودگی خاطر به مسائل دیگری بپردازند و به کودک خود نگهداری امن و با کیفیتی را ارائه دهند.

شرکت خدمات پرستاری ارسطو یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه ارائه خدمات پرستاری کودک در منزل فعالیت می‌کند. این شرکت با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه پرستاری کودک، به والدین امکان می‌دهد تا با آسودگی خاطر کودک خود را به این شرکت بسپارند و از خدمات حرفه‌ای و با کیفیتی بهره‌مند شوند.

خدمات پرستاری کودک در منزل شامل مراقبت از کودک، تغذیه، تمیز کردن و پوشاندن کودک، همچنین نگهداری و مراقبت از کودک در صورت بیماری یا نیاز به دارو و درمان است. شرکت خدمات پرستاری ارسطو با توجه به نیازهای مختلف والدین و کودکان، بسته‌های خدماتی متنوعی را ارائه می‌دهد که شامل خدمات روزانه و شبانه‌روزی است.

حتما مطالعه کنید » نکات کلیدی مراقبت از نوزاد دختر تازه به دنیا آمده

از مزایای انتخاب شرکت خدمات پرستاری ارسطو برای پرستاری کودک در منزل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کادر پرستاری مجرب و با تجربه با قدرت تلاش برای ارائه خدمات با کیفیت
  • ارائه خدمات شبانه‌روزی و در تعطیلی‌های رسمی
  • قیمت مناسب و منعطف برای خدمات
  • مراقبت و نگهداری از کودک در محیط آرام و دوستانه در خانه و بدون نیاز به حضور در مراکز پرستاری
  • ارائه خدمات پرستاری کودک به صورت شخصی و مخصوص به هر کودک با توجه به نیازهای ویژه‌ی آن
  • استفاده از تجهیزات و وسایل پزشکی و پرستاری به روز و با کیفیت بالا
  • تسهیل در برقراری ارتباط با پرستار کودک و دریافت گزارشات مربوط به فعالیت‌های انجام شده برای کودک

شرکت خدمات پرستاری ارسطو با داشتن تیمی از پرستاران مجرب و متخصص، همواره در تلاش است تا بهترین خدمات پرستاری کودک را در منزل ارائه دهد. این شرکت با رعایت استانداردهای بهداشتی و پزشکی، تمامی تلاش خود را برای حفظ سلامتی و رضایت والدین و کودکان از خدمات خود می‌کند.در نتیجه، در صورتی که به دنبال یک پرستار کودک در منزل با تجربه و حرفه‌ای هستید، می‌توانید با شرکت خدمات پرستاری ارسطو تماس بگیرید و بسته‌ی خدماتی را که به نیازهای شما و کودکتان می‌پردازد، انتخاب کنید. با این کار، می‌توانید به آسودگی خاطر به دیگر امور خود بپردازید و به کودکتان مراقبت و محبت بهتری ارائه دهید.

چگونه پرستار کودک خوبی باشیم

چگونه پرستار کودک خوبی باشیم

برای مراقبت از کودک، ابتدا باید کودکان را دوست داشته باشید و به اندازه کافی صبور بود تا با کودکان وقت بگذرانید. دلسوزی، مهربانی، آشنایی با اصول تربیتی، خلاقیت و تا حدودی شوخ طبعی از پارامترهای مهم در پرستار کودک است.

درست است که داشتن مدرک در میزان نگهداری از کودکان بسیار موثر است اما نگهداری از کودک نیازی به مدرک و تحصیلات مرتبط ندارد. با این حال برخی از والدین ترجیح می دهند فرزندان خود را به کسانی که دارای تحصیلات دانشگاهی و مدرک هستند بسپارند. به عنوان مثال، برخی از پرستاران کودک نیز مهارت های زبانی محدودی دارند و می توانند به کودکان در خانه آموزش دهند. در این صورت نیازی به کلاس های زبان نمی شود.

یک پرستار کودک خوب باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند با کار کودک کنار بیاید. این مهارت ها شامل مهارت های مراقبت از کودک، دانش فنی، مهارت های اساسی خانه داری و آگاهی از مراحل رشد و ویژگی های شخصیتی کودکان در سنین مختلف می شود.

ویژگی های یک پرستار بچه خوب به شرح زیر است:

بازی با کودک و سرگرم کردن او

تعویض به موقع لباس و پوشک بچه

داشتن توانایی مذاکره

توانایی حرکت دادن کودک جسمی حرکتی

مهارت عشق .رزیدن به کودک در هر سنی

توانایی حل اختلاف بین کودکان

مهارت های فرزندپروری و سرگرمی

مهارت های  محافظت از کودک در شرایط بحرانی

ارائه گزارش روزانه به والدین کودک

رسیدگی به کارهای خانه طبق درخواست والدین

مراقبت ایمن از کودکان در خانه

تربیت فرزندان آنگونه که والدین می خواهند و تحت نظارت آنها

ارزش قائل شدن به حریم خصوصی خانواده

پنهان نکردن وقایع و اتفاقات روزانه از والدین کودک

عدم تغذیه کودک طبق احساسات شخصی و علاقه فردی

تهیه غذای کودک (غذای کمکی مانند شیر بادام و سوپ برای نوزادان)

تدریس خصوصی کودک و رسیدگی به امور تحصیلی کودک مانند دیکته (در صورت درخواست والدین)

توهین نکردن به والدین در حضور کودک و در صورت نبودن پدر و مادر

بهتر است به طور منظم با والدین کودک در مورد زمان پرداخت حقوق به پرستار کودک صحبت کرده و  در زمان توافق شده به او پرداخت کنید.

والدین باید کودک را طبق توافقی که با پرستار انجام داده اند به او تحویل دهند. اگر دیر رسیدید حتما از قبل با پرستار هماهنگ کنید.

contact-button-arastoo

پرستار نوزاد در منزل

پرستار نوزاد در منزل یکی از حرفه های مرتبط با پرستاری است که به نوزادان و خانواده هایشان کمک می کند تا به طور بهتری در منزل مراقبت شوند. این حرفه نیازمند توانایی هایی مانند صبر، دقت، حساسیت و مهارت در تعامل با خانواده های مراقبت کننده است. پرستاران نوزاد در منزل با ارائه مراقبت های حرفه ای به نوزادان و خانواده هایشان، به بهبود و حفظ سلامت آنها کمک می کنند. این حرفه شامل ارائه مراقبت های پزشکی و بهداشتی، تشخیص و درمان بیماری های نوزادان، آموزش به والدین در زمینه مراقبت و پرورش کودکان، مدیریت برنامه های تغذیه و همچنین ارائه پشتیبانی عاطفی و روانی به خانواده ها می باشد. برای انجام این حرفه، پرستاران نوزاد در منزل باید دارای تحصیلات و آموزش های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان باشند و همچنین دارای مجوزهای لازم باشند. به طور کلی، پرستاران نوزاد در منزل با ارائه مراقبت های حرفه ای به نوزادان و خانواده هایشان، به آنها کمک می کنند تا به طور بهتری با نیازهای خود آشنا شوند و به سلامت و رفاهی بهتر دست یابند.

نگهداری کودک در منزل

نگهداری کودک در منزل یکی از خدمات مهمی است که به والدین و خانواده هایی که نیاز به مراقبت از کودکان خود در خانه دارند، ارائه می شود. این خدمات شامل مراقبت های پزشکی، بهداشتی و روانی از کودکان است و به والدین کمک می کند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن از کودکان خود مراقبت کنند. نگهداری کودک در منزل توسط کارشناسان مجرب و متخصص در این حوزه ارائه می شود. این کارشناسان توانایی هایی مانند صبر، دقت، حساسیت و مهارت در تعامل با کودکان و خانواده هایشان را دارند. نگهداری کودک در منزل شامل فعالیت هایی مانند تغذیه، تعویض پوشک، رساندن به مهد کودک، پرورش فرزند، فعالیت های آموزشی و بازی با کودک و نظارت بر سلامت و رفاه کودک می باشد. برای انجام این حرفه، کارشناسان نگهداری کودک در منزل باید دارای تحصیلات و آموزش های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان باشند و همچنین دارای مجوزهای لازم باشند. در کل، نگهداری کودک در منزل به والدین امکان می دهد تا به طور مؤثرتری به نیازهای کودکان خود پاسخ دهند و به سلامت و رفاهی بهتر دست یابند.

قیمت پرستار کودک در منزل سال 1403

کودکانی که اعضای خانواده آنها به صورت نیمه وقت کار می کنند یا برنامه های نامنظم دارند و نمی توانند مراقبت های شبانه روزی را ارائه دهند، نیاز به یک پرستا مانند پرستار سالمند دارند. با توجه به آموزش دیده شده، این افراد به کودکان بازی های فکری و… آموزش می دهند.

حداقل ساعات کار برای پرستاران معمولاً 8 ساعت است، اما این میزان در مراکز متفاوت است. پرستاران روزانه نیز به ازای هر ساعت کار دستمزد بیشتری دریافت می کنند.

به طور کلی خدمات پرستاری در منزل مانند استخدام پرستار کودک کاملاً به نوع و دامنه خدمات ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات و به درخواست متقاضی بستگی دارد. به عنوان مثال، برخی از افراد به پرستار نیاز دارند تا از نوزاد خود در تمام مدت روز مراقبت کند که ممکن است شامل تعویض پوشک، تغذیه، تعویض لباس، حمام کردن و غیره باشد. در حالی که برخی دیگر فرزندان بزرگتر دارند و فقط به یک نفر نیاز دارند تا وقتی کودک زمانی که تنهاست یا در انجام تکالیف مدرسه به او کمک می کند.

یکی از عواملی که بر قیمت و هزینه پرستار کودک تأثیر می گذارد، تعداد ساعاتی است که پرستار باید از کودک مراقبت کند. مراقبت از کودک بر اساس تعداد ساعت به 3 دسته زیر تقسیم می شود:

پرستار 8 ساعت در شبانه روز (ساعتی)

12 ساعت در شبانه روز (نیمه وقت)

پرستار به صورت شبانه‌روزی (تمام وقت)

علاوه بر نوع و زمان ارائه خدمات، فاصله پرستار با منزل کودک نیز باعث تغییرات قیمتی می شود. با این حال، پرستار برای رسیدن به محل باید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کند.

به همین دلیل نمی توان قیمت خاصی را برای این کار تعیین کرد؛ چون عوامل زیادی دخیل هستند.

پرستار بچه در منزل

پرستار بچه در منزل نقش مهمی در مراقبت از سلامت و رفاه کودکان دارد. این حرفه نیازمند توانایی هایی مانند صبر، علاقه، حساسیت و دقت بالاست. پرستاران بچه با ارائه مراقبت های بهداشتی و پزشکی حرفه ای به کودکان و خانواده هایشان، به بهبود و حفظ سلامت آنها کمک می کنند. این حرفه شامل تشخیص و درمان بیماری های کودکان، تهیه و مدیریت برنامه های تغذیه، مراقبت از کودکان دارای نیازهای ویژه و همچنین ارائه آموزش به والدین در زمینه مراقبت و پرورش کودکان است. برای انجام این حرفه، پرستاران بچه باید دارای تحصیلات و آموزش های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان باشند و همچنین دارای مجوزهای لازم باشند. به طور کلی، پرستاران بچه در منزل با ارائه مراقبت های بهداشتی و پزشکی حرفه ای، به کودکان و خانواده هایشان کمک می کنند تا به طور بهتری با نیازهای خود آشنا شوند و به سلامت و رفاهی بهتر دست یابند

  پرستار بچه از کجا بگیرم

پرستار بچه از کجا بگیرم

هر گاه والدین به فکر استخدام یک پرستار برای کودک خود هستند باید قبل از هر  باید بدانند که برای یافتن یک پرستار ماهر و آموزش دیده راه زیادی در پیش دارند. اما به یاد داشته باشید که مراکز خدمات پرستاری این راه را برای شما هموار کرده است. در هر زمان از شبانه روز، به صورت رایگان در سایت ها می توانید درخواست خود را سفارش دهید تا لیستی از بهترین پرستاران کشور به شما نشان داده شود. برای استفاده از خدمات پرستار کودک باید یک فرد واجد شرایط، با تجربه و متعهد را استخدام کنید که رابطه خوبی با  کودکتان داشته باشد و در این زمینه تحقیقات گسترده و کاملی انجام دهد. با توجه به اهمیت این دوران که یکی از مهمترین دوره‌های زندگی کودک است، باید در مورد سلامت روانی سالمی برای آینده قرار گیرد تا بتواند خود تصمیمات درستی بگیرید.

متأسفانه با استخدام فردی که دوره آموزشی را نگذرانده است، امکان بروز مشکلات جبران ناپذیر حتی چند دهه بعد در زندگی کودک وجود دارد. زیرا این دوره آغاز شکل گیری ویژگی‌های شخصیتی کودک است. اما تعداد کمی از خانواده‌ها به دلیل هزینه‌های کم برخی از پرستاران را می‌پذیرند که هیچ سر رشته ای در این کار ندارند و در صورت بروز مشکل قادر به حمایت از آنها نیستند. پس چه بهتر که بتوانیم این زمان حساس در زندگی فرزندانمان را با کمک افراد مجرب سپری کنیم.

اگر برای اولین بار است که می خواهید این کار را انجام دهید، قطعاً می خواهید از فیلترهای زیادی برای این عملکرد استفاده کنید. صرف نظر از این، فرزند شما مدتی را، چه کوتاه و چه طولانی، با پرستار خود خواهد گذراند، و شما کاملاً حق دارید که این کار را انجام دهید. بنابراین، حتماً پرستاری را از مؤسسه‌ای استخدام کنید که می ‌شناسید یا مطمئن هستید که با پرستاران ماهر و مورد اعتماد کار می‌ کند. علاوه بر این مرکز مورد نظر عملکرد آنها را نیز زیر نظر دارد. پس از بررسی خدمات و شرایط، قراردادی بین خانواده کودک و پرستار منعقد می‌شود که هر دو طرف باید مفاد قرارداد را در طول دوره به بهترین نحو انجام دهند.

تمامی خدمات به صورت شبانه روزی با پشتیبانی پرستاران مجرب، حرفه ای و خوش برخورد به شما عزیزان ارائه می شود.

برای ثبت درخواست کافیست فرم مربوطه را در وب سایت های معتبر پر کنید و مشخصات خود را وارد نمایید. پس از ثبت درخواست، متخصصین برای راهنمایی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت و طبق اطلاعات دقیق تری که از سن کودک، وضعیت سلامت، تعداد فرزندان، تعداد ساعات کار مورد نیاز و … از شما می گیرند پرستار برای شما ارسال خواهد شد.

به یاد داشته باشید که پرستاران کودک مانند والدین ممکن است در برخی روزها انرژی و حوصله کافی نداشته باشند. اگر قصد دارید پرستار کودک شوید یا مدتی است که از کودک نگهداری می کنید، ضروری است که این ویژگی ها را در خود پرورش دهید تا به پرستار کودک کاملی تبدیل شوید که همه می خواهند داشته باشند.