سرم تراپی در منزل
30 می, 2017
پانسمان زخم در منزل
1 ژوئن, 2017

اعزام آمبولانس

در صورت نیاز به انتقال پزشکی بیمار از منزل به بیمارستان و بالعکس، مرکز خدمات پرستاری ارسطو این انتقال را با استفاده از شبکه آمبولانس اورژانس یا خصوصی سازماندهی می نماید. اعزام آمبولاس به محل یکی دیگر از خدمات ارسطو می باشد که همراه با پرستار و پزشک در کمترین زمان ممکن با هزینه ای مناسب به محل اعزام میشود.

این مرکز به منظور رفاه حال بیماران خود و اعزام هر چه سریعتر بیماران خود به بیمارستان از آمبولانس های مجهز و افراد با تجربه و آموزش دیده استفاده می نماید.

جهت رزرو و اعزام آمبولانس خصوصی به محل برای انتقال بیمار به منزل یا مراکز درمانی می توانید حضوری به آدرس زیر و یا با شماره تماس مرکز خدمات پرستاری ارسطو تماس بگیرید.

آدرس: تهران، خیابان شهید مدنی، بالاتر از مترو سبلان، کوچه رمضانی، پلاک ۲۹، واحد ۳

شماره تماس :

۰۲۱-۷۷۲۶۱۶۲۸

۰۲۱-۷۷۲۶۱۶۷۳

اعزام آمبولانس به محل

 

اعزام آمبولانس به محل

امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی خصوصا در زمینه درمانی و پزشکی باید برای سلامتی خود و نزدیکانمان ارزش زیادی قائل شیم. با وجود اینکه مراکز زیادی هستند که خدمات پزشکی در منزل را از جمله ویزیت پزشک در منزل، سرم تراپی در منزل، تست و تشخیص کرونا در منزل، سوند گذاری معده و … را ارائه می دهند اما با این وجود هنوز بسیاری از افراد خستگی، شلوغی مراکز و ترافیک را تحمل می کنند و به مراکز درمانی مراجعه می کنند در صورتیکه خدمات پرستاری در منزل هم در وقت و هم در هزینه های این افراد صرفه جویی می کند.

اعزام آمبولانس خصوصی به محل برای انتقال بیمار یکی دیگر از همین خدمات می باشد که در موقعیت های که ناچار به انتقال ضروری و سریع  بیمار به بیمارستان و یا منزل هستیم  استفاده می شود . ارسطو به واسطه اینکه در انتقال شخصی بیمار مشکلی پیش نیاید و بیمار هرچه سریعتر تحت نظر و مراقبت پزشک باشد این خدمات را به بهترین شکل ارائه می دهد.

آمبولانس های این مرکز همگی مجز به انواع تجهیزات پزشکی از جمله اکسیژن ساز، دستگاه فشارخون، مانومتر، جعبه کمک های اولیه، آتل چوبی و فلزی، برانکارد و … می باشد.

 

انتقال بیمار

 

مراحل اعزام آمبولانس خصوصی به محل شامل مراحل پذیرش و ارسال آمبولانس به شرح زیر می باشد:
۱- پذیرش
درخواست پذیرش می تواند به صورت زیر صورت گیرد:
الف) تماس تلفنی
برای این کار نیاز است با شماره تلفن های ۷۷۲۶۱۶۲۸-۷۷۲۵۸۶۵۷-۷۷۲۶۱۶۷۳ و ۰۹۳۳۵۱۶۴۵۶۲ تماس برقرار کنید. در این روش لازم است اطلاعات کامل از بیمار شامل سن، جنس و نوع بیماری داده شود تا پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با میران توانایی حرکتی بیمار و شرایط تنفسی وی به مرکز خدمات پرستاری ارسطو داده شود. سپس آدرس بیمار ثبت می گردد و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود و شرایط ارسال آمبولانس توضیح داده شده، ساعت ارسال آمبولانس به محل هماهنگ می شود. هزینه آمبولانس هنگام رسیدن آمبولانس به محل توسط مسئول آمبولانس اخذ می گردد.
ب) مراجعه حضوری همراه بیمار
همراه بیمار با در دست داشتن اطلاعات کامل بیمار به مرکز خدمات پرستاری ارسطو مراجعه می کند و پرسنل پذیرش پس از تکمیل فرم مشخصات بیمار، پذیرش را انجام میدهند و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط انتقال بیمار و ارسال آمبولانس را به همراه بیمار داده می شود و تلفن ثابت و آدرس بیمار ثبت می گردد و هزینه ارسال آمبولانس دریافت می گردد و ساعت حضور آمبولانس در منزل مشخص می گردد.
ج) از طریق سایت
مسئول سایت پس از مشاهده درخواست بیمار موضوع را به بخش پذیرش اطلاع می دهند و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهد داد.
د)از طریق پیامک
برای این کار نیاز است بیمار یا همراه بیمار به شماره ۰۹۳۳۵۱۶۴۵۶۲ پیامک داده شود. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست بیمار٬ موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهد داد.

آمبولانس خصوصی ارزان قیمت در تهران

بنا به وضعیت معیشت و اقتصادی مردم و شرایط کرونا در کشور مردم به دنبال خدماتی ارزان تر می باشند. خدمات پرستاری ارسطو خدمت اعزام آمبولانس خصوصی ارزان قیمت در تهران را برای هم وطنان عزیز مهیا نموده است. دقت داشته باشید قیمت پایین تر دال بر بی کیفیت بودن خدمات نمی‌باشد بلکه ارائه قیمت رقابتی برای خدمات مجموعه می باشد.

مواردی که شما با توجه به آنها درخواست اعزام کارشناس می کنید:

زمانی که بیمار شما توان حرکتی از نظر جسمی را نداشته باشد و جابه جا کردن ایشان به داخل وسایل نقلیه عمومی خطرناک باشد.
زمانی که بیمار شما نیاز به تجهیزات پزشکی را تا رسیدن به بیمارستان را دارد.
در زمانیکه وضعیت بیمار اضطراری می باشد و سریعا باید به بیمارستان منتقل پیدا کند.

پرسنل پذیرش موظف می باشند با تلفن ثابت بیمار تماس گرفته و نام و مشخصات پرستار و آمبولانس و زمان تقریبی رسیدن ایشان به محل را به بیمار و یا همراه بیمار اطلاع دهند.
پرستار همراه آمبولانس در هنگام رسیدن به منزل بیمار خود را معرفی کرده بیمار را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به محل مورد درخواست بیمار یا همراهانش منتقل می نماید. هزینه ارسال آمبولانس مطابق مبلغ مندرج در قبض پذیرش توسط مسئول آمبولانس دریافت می گردد و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.
هزینه آمبولانس ها مطابق با آخرین تعرفه خدمات پزشکی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با توجه به محدوده آدرس ثیت شده در فرم درخواست ارسال آمبولانس می باشد.

5 دیدگاه ها

 1. ژاکت کشباف مردانه گفت:

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی
  هستید شما

 2. نیما اطهر گفت:

  اعزام آمبولانس به منطقه صادقیه رو داشتیم که فوق العاده سریع و به موقع بود
  مچکرم

 3. زهرا ولیپور گفت:

  اعزام آمبولانس به شمال تهران هم دارید ؟

  • مدیر سایت گفت:

   سلام خانم ولیپور
   بله به تمام نقاط تهران اعزام آمبولانس داریم
   با تشکر

 4. مصطفی اکزار گفت:

  سرعت در اعزام آمبولانس و دقت کادرپرستادی بشدت بالا هست
  واقعا سپاس گزارم از مجموعه ارسطو بخاطر اینکه توی حال خراب ما به دادمون رسیدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت
واحد زخم بستر
واحد ارتباط با مشتری
واحد تجهیزات پزشکی
تماس مستقیم