ویرجینیا هندرسون
27 آوریل, 2017
ویزیت پزشک
ویزیت پزشک در منزل
7 می, 2017

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل یکی دیگری از خدمات پرستاری ارسطو می باشد که توسط پرستاران و پزشکان مجرب آماده ارئه خدمات در هر ساعت از شبانه روز حتی در ایام تعطیل در تهران می باشد. دیگر نیاز نیست برای تزریقات یا پانسمان ساعت ها به دنبال مراکز تزریقاتی باشید و یا وقت خود را در ترافیک بگذرانید، فقط کافیست با کارشناسان ارسطو تماس بگیرید و خدمات خود را در منزل دریافت کنید .

رضایت مشتری

ارسطو علاوه بر ارائه خدمات تزریقات و پانسمان در منزل برای رفاه حال مردم در ایام بیماری کرونا خدمات ویزیت پزشک در منزل  و اعزام آمبولانس به محل را ارائه می دهد که این امر موجب شده تا از محیط های آلوده به ویروس های مختلف دور بمانید. اگر می خواهید با نحوه کار ارسطو و ارئه خدمات آن در زمینه تزریقات آشنا شوید خواندن ادامه این مقاله را به شما توصیه می کنم.

تزریقات در منزل

دسترسی شبانه روزی به مراکز خدمات درمانی در این ایام از نیازهای ضروری خانواده ها محسوب می شود. ترافیک و مشغله های روزانه و عدم دسترسی به مراکز درمانی در روزهای تعطیل و غیر تعطیل و همچین جابه جایی سخت و حتی غیرممکن بیماران کهنسال باعث شده تا مرکزخدمات پرستاری ارسطو خدمات تزریقات در منزل را همراه با اعزام کارشناس و پرستاران خبره و دوره دیده در برنامه خود قرار داده و آماده ارائه خدمات به مردم عزیز می باشد.

دیگر نیاز نیست تا شما برای انجام یک کار تزریقی ساده متحمل طی کردن مسافت زیاد، ازدحام جمعیت، ماندن در ترافیک و صف نوبت های طولانی و غیره شوید فقط کافیست با شمارهای زیر تماس برقرار کرده و در کمترین زمان ممکن از کلیه خدمات پرستاری از جمله تزریقات در منزل بهره مند شوید.

جهت آگاهی از تعرفه تزریقات درمنزل و یا سفارش هرگونه خدمات پرستاری می توانید با کارشناسان ارسطو در طول شبانه روز تماس بگیرید 

۰۲۱-۷۷۲۶۱۶۲۸

۰۲۱-۷۷۲۶۱۶۷۳

 پانسمان و تزریقات در منزل

ارائه خدمات پرستاری در منزل برای افرای کهنسال و افرادی که توانایی حرکتی ندارند بسیار کاربردی و موثر می باشد زیرا این افراد توانایی حرکتی نداشته و از طرفی ساعت ها منتظر ماندن در مراکز خدمات درمانی می تواند در روحیه آنان تاثیر منفی بگذارد پانسمان و تزریقات در منزل، پرستار سالمند و فیزیوتراپی در منزل از خدماتی است که در مرکز پرستاری در منزل ارسطو همراه با اعزام کارشناس پرستاری به منزل در تهران توسط مجموعه ارسطو ارائه میشود.

و میتواند در صرف زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی کند. با این خدمات پرستاری دیگر نگران جابه جایی بیمار و یا آلوده شدن به بیماری های واگیر در مراکز درمانی نخواهید داشت.

اهمیت تزریقات در منزل

انواع تزریقات توسط پرستار

انواع تزریقات توسط پرستار متخصص به ۴ روش زیر تقسیم می شود، در این روش ها پرستار سعی میکند مواد دارویی و مورد نیاز بدن را بدین روش ها به بدن تزریق کند:

در منزل زیر جلدی(مثل تزریق دور نافی) SC subcutaneous

داخل عضله IM intramuscular

داخل جلدی ID intradermal

وریدی (وصل سرم)  IV intravenous

 

اهمیت تزریقات در منزل

قطعا برای شما هم پیش آمده که دچار بیماری شده اید که نای راه رفتن حتی به مراکز درمانی برای انجام تزریقات ساده را نداشته باشید و یا به توصیه پزشک معالج مجبور به استراحت در منزل باشید

و اگر بخواهید برای ادامه درمان خود به مراکز درمانی مراجعه کنید قطعا نیاز به همراه خواهید داشت.

و شاید تا به این روز گرفتار نشوید به اهمیت تزریقات در منزل پی نخواهید برد.

از طرفی دیگر به علت شلوغ بودن مراکز درمانی اکثرا با کمبود تخت روبه روهستند و یا بیشتر تخت ها به افرادی اختصاص داده می شوند که کارهای طولانی تری مثل تزریق سرم داشته باشند.

یکی از رایجترین راههای انتقال بیماری و سرایت آن در زمان تزریقات و نمونه گیری  ناشی ازآلودگی مراکز درمانی است. از این رو یکی از راحتترین خدماتی که میتوان در منزل ارئه داد خدمات تزریقات و پانسمان در منزل می باشد

 مزایای تزیقات در منزل

کاهش هزینه ها

سرعت در انجام کار

تمیزی محیط تزریقات

مناسب برای نوزادان و افراد کهنسال

دسترسی به پرستار در هر ساعت شبانه روز

 

نکاتی که هنگام تزریقات در منزل توسط پرستار باید رعایت شود

داشتن ویزیت پزشک و دستور پزشک جهت بیمار.

کنترل علایم حیاتی درهنگام انجام تزریقات منزل.

شستشوی دست مهمترین نکته در انجام ترزیقات میباشد.

تمامی وسایل شامل: سرنگ ها سرسوزن ها و گارو و الکل و مواد ضد عفونی کنند در دسترس باشد پلمپ بودن ویکبار مصرف بودن وسایل.

اگر بیمار تزریقات متعدد دارد چرخش در ناحیه تزریق انجام شود .محل تزریق تمیز باشد و التهاب و تورم نداشته باشد.

تعرفه تزریقات در منزل

تعرفه و قیمت تزریقات در منزل

هزینه ها و قیمت های خدمات تزریقات در منزل بستگی به نیاز شما دارد و قابل تغییر است. ما به شما پیشنهاد میکنیم برای دریافت مشاوره از تمامی خدمات ما به همراه قیمت و هزینه آنها با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

🛌 وصل سرم : برای مسافت نزدیک به شرکت از ۱۲۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۸۰٫۰۰۰ تومان برای مسافت دور از شرکت از ۱۶۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۰۰٫۰۰۰ تومان + هر تزریق داخل سرم ۵.۰۰۰ تومان(نکته قابل ذکر؛ بعد از نصب سرم در صورت صلاحدید مشتری و تزریق صورت گرفته به ازای هر نیم ساعت اضافه که پرستار اعزامی تا اتمام سرم به خواست مشتری صبر نمیاد مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان دریافت می گردد. )
(تزریق خانواده آنتی بیوتیک ها در سرم مثل سفتریاکسون ۱۵.۰۰۰ تومان)

🛌 وصل سرم برای بیمار کرونا : برای مسافت نزدیک به شرکت از ۱۹۰٫۰۰۰ تومان برای مسافت دور از شرکت از ۲۰۰٫۰۰۰ تومان + هر تزریق داخل سرم ۵.۰۰۰ تومان(نکته قابل ذکر؛ بعد از نصب سرم در صورت صلاحدید مشتری و تزریق صورت گرفته به ازای هر نیم ساعت اضافه که پرستار اعزامی تا اتمام سرم به خواست مشتری صبر نمیاد مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان دریافت می گردد. )
(تزریق خانواده آنتی بیوتیک ها در سرم مثل سفتریاکسون ۱۵.۰۰۰ تومان)

💉 وصل آنژیوکت : ۸۰٫۰۰۰ تومان

شیمی درمانی درمانی درمنزل بستگی به دارو دارد

💉 تزریق عضلانی یا زیرجلدی : برای مسافت نزدیک به شرکت از ۱۱۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۵۰٫۰۰۰، برای مسافت دور از شرکت از ۱۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۷۰٫۰۰۰ تومان، هر تزریق اضافه ۲۵.۰۰۰ تومان

تعویض پانسمان ( زخم معمولی، زخم بستر، سوختگی درجه یک تا سه) : ۲۵۰.۰۰۰ تومان تا ۳۵۰.۰۰۰ تومان (بسته به وسعت و نوع زخم و مواد مصرفی)

تزریق برای بیماران کرونایی: مسافت نزدیک به شرکت از ۱۱۰٫۰۰۰ تومان، برای مسافت دور از شرکت از ۱۳۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

ساکشن ترشحات بیمار:۲۵۰٫۰۰۰ تومان

 تزریقات در منزل تهران

اگر چنانچه نیازمند خدمات تزریقات در منزل تهران می باشید فقط کافیست با کارشناسان ارسطو تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرستاران این مرکز در شرق، شمال، غرب و یا جنوب تهران در محل حاضر شده و خدمات پرستاری مورد نظر را به شما ارائه دهد.

تزریق سرم و آمپول در منزل تهرانپارس

با توجه به زمان و نیاز شما برای انجام تزریقات در منزل و همچنین پیدا کردن مرکز پرستاری که به صورت شبانه روز قادر به اعزام پرستار متخصص را دارد،‌‌ چالشی در این زمینه برای شما عزیزان می باشد. مرکز خدمات پرستاری در منزل ارسطو به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی در منزل برای انجام تزریقات سرم و آمپول در تهرانپارس را برای شما مهیا می کند.

تزریقات در منزل شرق تهران

خدمات پرستاری ارسطو در شرق تهران با هزینه های بسیار به صرفه و با حفظ کیفیت جایگزین مراقبت های روزمره بیمارستانی کرده است .
مرکز خدمات ارسطو برای بیمارانی که شرایط بستری در منزل را دارند با ارائه خدمات درمانی ومراقبتی هم کیفیت با بیمارستان آسایش و آرامش بیمار و همراهانش را فراهم می کند.

افزایش کیفیت و سرعت ارائه خدمات درمانی به بیمار کاهش هزینه ها و بالا بردن سطح رضایتمندی و آرامش خاطربیمار و همراهان از مهمترین اهداف ارسطو برای ارائه خدمات در منزل می باشد .

اگربا توجه به شرایط زندگی و گرفتاری های روزمره قصد ماندن در منزل را دارید و نمی خواهید برای کارهای روزمره و… ازخانه خارج شوید نگران نباشید این مرکز انواع خدمات درمانی از قبیل تزریقات در منزل شرق تهران و… را در مناطق شرقی تهران از جمله (پیروزی، نیروی هوایی، نبرد، مسعودیه، افسریه، تهرانپارس و…) را ارائه می دهد.

 

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل غرب تهران

برخی مسائل وجود دارند که باعث می شوند ما به خدمات تزریق در منزل نیاز داشته باشیم. از جمله این دلایل هدر دادن زمان و انرژی، رفت و آمدهای پی در پی، هزینه های زیاد و… می باشند.

معمولا افرادی از این خدمات استفاده می کنند که به دوران پیری رسیده اند یا از نظر جسمی ناتوان هستند. از آنجا که رفتن به مراکز درمانی برای آنها دردسر ساز است، استفاده از خدمات پزشکی در منزل برای آنها بهترین راه حل می باشد.

اگر ساکن غرب تهران می باشید و نیازمند خدمات پزشکی در منزل هستیید فقط کافیست تا با کارشناسان پشتیبانی ارسطو تماس بگیرید و خدمات مورد نظر از جمله تزریقات در منزل غرب تهران را از ما بخواهید.

بارها از افرادی که پا به سن گذاشته اند شنیده ایم که تمایلی به رفتن درمانگاه ندارند و ترجیح می دهند درمان در منزل را انتخاب کنند.

از طرفی این افراد به دلیل ناتوانی در طی کردن مسافت زیاد، نمی توانند به همین راحتی خود را به مرکز پزشکی برسانند و اطرافیان او نیز ممکن است وقت برای انجام این کار نداشته باشند پس با این وجود بهتر است خدمات پرستاری در منزل را از ما بخواهید.

تزریقات بانوان در منزل

خدمات پرستاری در منزل ارسطو آماده ارائه خدمات به بانوان محترم بوسیله پرستار خانم میباشد. همچنین سوند گذاری و انجام پانسمان و نمونه گیری و انما(تنقیه) ساکشن ترشحات توسط پرسنل مرکز ارسطو جهت بانوان توسط  پرستاران خانم انجام میگردد.

تزریقات شبانه روزی در منزل

کادر پرستاری ارسطو آماده ارائه خدمات پرستاری شبانه روزی در زمینه تزریقات و پانسمان  وصل سرم و سوند، انژو، تنقیه(انما) و ساکشن بیمار بصورت شبانه روزی توسط کادر با تجربه و متبحر میباشد.

5 دیدگاه ها

 1. مراد عزیزی گفت:

  تزریقات در منزل توسط چه کسی انجام میگیره

  • مدیر سایت گفت:

   سلام جناب عزیزی
   تزریقات در منزل توسط پرستار های آموزش دیده و متخصص با رعایت تمامی نکات بهداشتی انجام می شود
   با تشکر

 2. مهران ستوده گفت:

  سلام
  پرستارهایی که برای تزریق اعزام می کنید بسیار حرفه ای و کاربلد هستند
  ممنونم

 3. رعنا زنگنه گفت:

  ساعت ۳ نصف شب تزریق سرم داشتیم که به هر مرکز پرستاری تماس گرفتم یا جواب ندادند یا قیمت نجومی گفتن
  کمتر از ی ساعت پرستار ارسطو تشریف آوردند و کار مارو راه انداختن
  با تشکر از این مجموعه

  • مدیر سایت گفت:

   درود خانم زنگنه
   انرژی گرفتیم از نظر ارزشمندتون
   الویت مرکز ارسطو سلامتی و رضایت صد در صدی مشتریان عزیز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت
واحد زخم بستر
واحد ارتباط با مشتری
واحد تجهیزات پزشکی
تماس مستقیم