سرم تراپی در منزل
30 می, 2017
پانسمان زخم در منزل
1 ژوئن, 2017

اعزام آمبولانس

در صورت نیاز به انتقال پزشکی بیمار از منزل به بیمارستان و بالعکس، مرکز خدمات پرستاری ارسطو این انتقال را با استفاده از شبکه آمبولانس اورژانس یا خصوصی سازماندهی می نماید. این مرکز به منظور رفاه حال بیماران خود و اعزام هر چه سریعتر بیماران خود به بیمارستان از آمبولانس های مجهز و افراد با تجربه و آموزش دیده استفاده می نماید. مراحل اعزام آمبولانس شامل مراحل پذیرش و ارسال آمبولانس به شرح زیر می باشد:
۱- پذیرش
درخواست پذیرش می تواند به صورت زیر صورت گیرد:
الف) تماس تلفنی
برای این کار نیاز است با شماره تلفن های ۷۷۲۶۱۶۲۸-۷۷۲۵۸۶۵۷-۷۷۲۶۱۶۷۳ و ۲۲۵۲۳۵۲۰تماس برقرار کنید. در این روش لازم است اطلاعات کامل از بیمار شامل سن، جنس و نوع بیماری داده شود تا پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با میران توانایی حرکتی بیمار و شرایط تنفسی وی به مرکز خدمات پرستاری ارسطو داده شود. سپس آدرس بیمار ثبت می گردد و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می شود و شرایط ارسال آمبولانس توضیح داده شده، ساعت ارسال آمبولانس به محل هماهنگ می شود. هزینه آمبولانس هنگام رسیدن آمبولانس به محل توسط مسئول آمبولانس اخذ می گردد.
ب) مراجعه حضوری همراه بیمار
همراه بیمار با در دست داشتن اطلاعات کامل بیمار به مرکز خدمات پرستاری ارسطو مراجعه می کند و پرسنل پذیرش پس از تکمیل فرم مشخصات بیمار، پذیرش را انجام میدهند و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط انتقال بیمار و ارسال آمبولانس را به همراه بیمار داده می شود و تلفن ثابت و آدرس بیمار ثبت می گردد و هزینه ارسال آمبولانس دریافت می گردد و ساعت حضور آمبولانس در منزل مشخص می گردد.
ج) از طریق سایت
مسئول سایت پس از مشاهده درخواست بیمار موضوع را به بخش پذیرش اطلاع می دهند و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهد داد.
د)از طریق پیامک
برای این کار نیاز است بیمار یا همراه بیمار به شماره ۰۹۳۳۵۱۶۴۵۶۲ پیامک داده شود. مسئول دریافت پیامک ها پس از دریافت درخواست بیمار٬ موضوع را به بخش پذیرش اطلاع داده و پرسنل پذیرش طی تماس تلفنی با بیمار و یا همراه بیمار مطابق بند الف کار را انجام خواهد داد.

پرسنل پذیرش موظف می باشند با تلفن ثابت بیمار تماس گرفته و نام و مشخصات پرستار و آمبولانس و زمان تقریبی رسیدن ایشان به محل را به بیمار و یا همراه بیمار اطلاع دهند.
پرستار همراه آمبولانس در هنگام رسیدن به منزل بیمار خود را معرفی کرده بیماره را در اسرع وقت و مطابق شرایط استاندارد به محل مورد درخواست بیمار یا همراهانش منتقل می نماید. هزینه ارسال آمبولانس مطابق مبلغ مندرج در قبض پذیرش توسط مسئول آمبولانس دریافت می گردد و قبض پذیرش تحویل بیمار و یا همراه بیمار می گردد.
هزینه آمبولانس ها مطابق با آخرین تعرفه خدمات پزشکی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با توجه به محدوده آدرس ثیت شده در فرم درخواست ارسال آمبولانس می باشد.

1 دیدگاه

  1. ژاکت کشباف مردانه گفت:

    عاشق این وبسایت شدم من.عالی
    هستید شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت
تماس مستقیم
واتساپ
تلگرام
ایمیل