اجاره دستگاه اکسیژن ساز
اجاره دستگاه اکسیژن ساز
31 دسامبر, 2019
مراقبت از سالمند پوشکی
مراقبت از سالمند پوشکی
4 ژانویه, 2020

اجاره انواع تخت بیمار

اجاره انواع تخت بیمار

اجاره انواع تخت بیمار یکی از بهترین اقداماتی بود که موسسه پرستاری ارسطو توانسته به مشتریان خود ارائه بکند .

تخت بیماران بسیار تفاوت دارد با تخت های عادی و این گونه تخت ها برای رفاه حال خانواده و همچنین شخص بیمار بسیار مفید است .

اجاره تخت های بیمار بسیار مقرون به صرفه است و خانواده ها میتوانند با اجاره تخت بیمارستانی در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

تخت های بستری بیمار صرفا برای راحتی بیماران است و هیچگونه لذت خواب و راحتی به فردی که بیمار نیست نمیدهد.

اجاره انواع تخت بیمار

اجاره انواع تخت بیمارستانی

تخت  بیمار جهت رفاه حال بیماران طراحی و ساخته می شود که می توان از آن برای بیماروسالمند در منزل نیز استفاده کرد.
با توجه به کمبود های تعداد تخت های بستری در بیمارستان ها و مراکز درمانی و نیازمند بودن بیمار هایی که به تخت هایی بیمارستانی نیاز دارند میتوانند از موسسه پرستاری ارسطو اجاره بکنند ، این اجاره کردن تخت هم مقرون به صرفه است و هم بیماری که در بستر است نیازمند این مدل از تخت ها می باشد و بعد از تمام شدن دوره بیماری دیگر نیازی به تخت پیدا نمیکند .

در راستای خدمات رسانی پرستاری ارسطو به خانواده هایی گرامی که جهت نگه داری بیمار خود در منزل از تخت های برقی استفاده میکنند در خدمات و سرویس های شرکت قرار گرفته است و شما کاربران عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین پرستاری ارسطو در تماس باشید.

اجاره انواع تخت بیمار

اجاره انواع تخت بیمارستانی مکانیکی و برقی

 تخت بیمارستانی تختی است که جهت رفاه حال بیماران طراحی و ساخته می گردد. اگرچه نام آن بیمارستانی است اما امروزه بسیاری آن را برای استفاده بیماران و عزیزان خود در منازل استفاده می کنند. یک تخت بیمارستانی حتما می بایست دارای ویژگی های زیر باشد:

ارتفاع کلی تخت ، قسمت سری تخت و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.
دارای ریل ها و حفاظ های کناری قابل باز و بسته شدن باشد.
دارای کنترل کننده هایی برای تنظیم اتوماتیک پارامترهای تخت باشد.
انواع تخت های بیمارستانی
تخت های بیمارستانی مکانیکی:این تخت ها ساده ترین نوع تخت های بیمارستانی هستند و برای تنظیم ارتفاع و سر و پای تخت می بایست به صورت دستی و بوسیله اهرم عمل کرد.
تخت های بیمارستانی نیمه الکترونیک: در این نوع تخت ها تنظیم ارتفاع تخت به صورت دستی است اما تنظیم سری و پای تخت به صورت برقی انجام می گیرد.
تخت های بیمارستانی الکترونیکی (فول) : در این تخت ها تنظیم ارتفاع کلی تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.
انواع تخت های بیمارستانی الکترونیکی
تخت های بیمارستانی الکترونیکی بر این اساس که زاویه تخت از چند قسمت تغییر می کند یا اصطلاحا شکسته می شود به سه نوع تقسیم می شوند. حالتهای ایجاد شده برای بیمار و راحتی بیمار با افزایش تعداد شکن ها افزایش می یابند .

انواع تخت بیمارستانی:

تخت های بیمارستانی تک شکن: در این تخت ها فقط زاویه سر تغییر می کند .
تخت های بیمارستانی دو شکن:در این تختها قسمت سر و پای تخت تغییر زاویه می دهند.
تخت های بیمارستانی سه شکن: بهترین نوع تختهای بیمارستانی هستند و علاوه بر سر و پای تخت یک قسمت متحرک دیگر در مابین این دو قرار دارد.

اجاره انواع تخت بیمار

چگونه تخت بیمارستانی اجاره کنیم؟

امروزه استفاده و  بهره وری از تخت های بیمارستانی یا تخت های مخصوص بیمار در منازل بسیار رواج پیدا کرده است ، تخت بیمار باید در شرایط بسیار مناسب قرار بگیرد و در نظر گرفتن چند نکته در انتخاب کردن این مسائل بسیار حائز اهمیت است .
اگر بیمار شما فردی سالخورده می باشد که مدت زمان زیادی را در طول روز بر روی تخت سپری خواهد کرد حتما به شما توصیه می کنیم که از مدل های الکترونیکی سه شکن استفاده نمایید. تختهای سه شکن تمامی حالتهای نشستن ، دراز کش و نیمه درازکش را برای بیمار فراهم می آورد.

بالا و پایین تخت بیش از اندازه بلند نباشند تا بیمار به راحتی قادر به مشاهده محیط اطراف خود باشید.
وقتی که بیمار شما باید از تخت های مخصوص استفاده کند ، باید این نکته را در نظر بگیرید که در واقع به شما توصیه میکنیم که بیمار مدت زمان زیادی را از تخت استفاده کند ، حتما باید بهترین مدل را در نظر بگیرید برای بیمار چون بیمار نباید در طول نقاهت و به سر بردن در بستر بیماری دچار به زخم های بستر بشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازگشت
واحد زخم بستر
واحد ارتباط با مشتری
واحد تجهیزات پزشکی
تماس مستقیم