ونتیلاتور خانگی چیست؟
24 جولای, 2019
نقش پرستار سالمند در مراقبت از سالمند مبتلا به آلزایمر
17 سپتامبر, 2019

استخدام پرستار سالمند در منزل

پرستاری از سالمند در منزل ، راه کاری است برای حفظ سلامتی سالمندتان در منزل ،که به وسیله ی یک پرستار آموزش دیده سالمند انجام میپذیرد و یکی از پیچیده ترین کارهای محسوس و سختی که یک فرد میتواند تجربه کند، مراقبت از والدین سالمند است.

درباره راه کار هایی ارائه میدهیم که میتواند به طور قابل توجه ای در حین مراقبت از سالمند مفید واقع شود.
اگراین موضوع را بپذیریم که دیگر شرایط مثل قبل نیست و تغییر کرده ، هنگامی که والدین و بزرگان خانواده به هر نحوی برای ادامه زندگی به فرزندان وابسته میشوند ، به طور کامل نحوه عملکرد زندگی برایشان عوض میشود.

استخدام پرستار سالمند در منزل

استخدام پرستار سالمند در منزل

برای حفظ و مراقبت سالمندتان میتوانید الگو متناسبی انتخاب و آماده کنید . باید شما در گذشت زمان آمادگی این موضوع را داشته باشید، که کارهای قبلی برای والدین خود که به حالت سالمندی درآمده اند دیگر نیاز نباشد.

یک سری روش های قدیمی در بعضی از شرایط ممکن است به کار نیاید ولی عاطفه ها و احساس قبل کارساز است و باید در کنار این موضوعات روش های جدیدتر و بروزتری را جایگزین برنامه های قبلی بکنید.

مراقبت از سالمند موضوعی است که باید قابل توجه خانواده قرار بگیرد و همواره در تلاش بهتر کردن آن باشند ، پرستار سالمند باید به عنوان یک دوست همراه و همگام در هر شرایط باشد به طوری که همه سالمندان نیازمند آن هستند ،

این موضوع را می دانیم که در زمان کهولت، سن و سال فرد بیشتر نمایان میشود ، بنابراین باید در اتخاذ تصمیمی بهتر سرعت ببخشیم و انتخاب کنیم که چه محیطی و چه شرایطی برای سالمند خود نیاز است و آن را فراهم کنیم .

شرایطی که به صورت روزمره در زندگی با آن برخورد میکنیم و با آن ها در ارتباط هستیم، یک سری بیماری های دوره ای و زود گذر است که نیازمند مراقبت های تخصصی است و اگر در زمان مخصوص بیماری، به مرتفع کردن و درمان آن نپردازیم، دچار بیماری های طولانی تر میشویم و بعد از اتفاق افتادن، دوره نقاهت طولانی مدت ( مخصوصا برای سالمند در زمان کهولت سن ) ما نیازمند پرستار سالمند و یا پرستار بیمار در منزل میشویم ، در هر گونه از شرایط به تنهایی خانواده نمیتوانند کمک به درمان بیماری سالمند در منزل کنند، بایداز مسئله هزینه پرستاری از سالمند در منزل چشم پوشی کنیم و آن را یک نیاز واقعی تلقی کنیم به دلیل اینکه پرستار سالمند در منزل میتواند کمکی بسزا در روند نقاهت بیماری سالمند داشته باشد.

استخدام پرستار سالمند در منزل

استخدام پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند به خوبی میداند که در هر شرایطی سالمند به چه چیزهایی نیاز دارد و حتی برای حفظ هیجان و فراهم کردن محیط آرام و مناسب که از وظایف پرستار سالمند در منزل است ،چگونه رفتار کند.

در این قسمت به نحوه رفتار و چگونگی برخورد پرستار استخدام شده در منزل می پردازیم و تمامی شرایط رفاهی که پرستار سالمند میتواند ایجاد کند را به طور خلاصه توضیح میدهیم.

شاید در این روز هایی که همگی افراد خانواده مشغول کار هستند فرصت و وقت نگه داری سالمند در منزل را نداشته باشند، در قدیم اکثر خانوار ها به همدیگر نزدیکتر بودند و مانند امروز اصلا نیازی به پرستار سالمند در منزلشان نداشتند. و کمتر خانواده ای پیدا میشد که به پرستار سالمند نیاز داشته باشد، در قسمت استخدام پرستار باید فردی را انتخاب کنید که تمامی اطلاعات و فن ارتباط با سالمند را به خوبی بلد باشد، شاید بتوانیم افراد سالمند و سالخورده خود را در منزلمان نگهداری کنیم ولی فقط میتوانیم نیازهای عاطفی آنها را مرتفع کنیم و از سایر نیاز های فرد سالمند در منزل جا بمانیم.

استخدام پرستار سالمند در منزل

استخدام پرستار سالمند در منزل

با گذشت زمان و مشغله کاری زیاد، این امکان از ما گرفته شده است و ما نیازمند استخدام شخصی، به عنوان مراقب سالمند خودمان هستیم. شاید زمان بسیار زیادی را صرف جستجوی بهترین آنها بنمائیم از افراد خانواده کمک بگیریم و یا آژانس های پرستاری را خطاب قرار دهیم، اما باید توجه داشته باشیم که نیاز اصلی سالمند ما چه می باشد، آیا فقط به یک مراقب و یا بهیار و کمک بهیار و یا یک پرستار آکادمیک نیاز دارد ؟ آیا شخص مورد نظر از فیلتر های اساسی پایش شخصیتی گذر کرده است و صلاحیت ورود به منزل ما را دارد ؟ آیا آژانس پرستاری دارای مجوزهای قانونی از مراکز ذی صلاح است . ما در زندگی برتر به شما کمک می نمائیم پرستار سالمند خودتان را آنگونه که می خواهید استخدام نمائید.

شرح خدمات واقعی، درارتباط با استخدام پرستار سالمند در اینجا به صورت مختصر توضیح داده خواهد شد. شما می توانید با جستجو در مقالات قسمت بالای همین صفحه، به اطلاعات بیشتری پیرامون این مطلب ،دست پیدا نمائید ، اما اگر ما سعی نمائیم که پرستار سالمند را از مراکز دارای صلاحیت در این زمینه استخدام کنیم. قطعا شانس بیشتری در موفقیت در انجام این کار خواهیم داشت. به طوری که شما می توانید با استفاده از تجهیزات جانبی مراقبت از سالمند او را مورد پایش همیشگی قرار دهید.

از طرفی همه ما می دانیم ،سالمند نیازمند ارتباط های کلامی ،جهت داشتن روح و روان سالمتری است .به طوری که با کهولت سن سالمند رو به افول می رود و از تمامی جهت مورد ضعف قرار خواهد گرفت، این بدان معنی است که پرستار سالمند می بایستی از جنبه های روحی و روانی فرد سالخورده با اطلاع باشد و بتواند در موقعیت های حساس اقدامات موثری را انجام دهد.
بعضی از مواقع فرد سالمند در بستر بیماری قرار میگیرد و نیاز دارد، یک سری درمان ها و برنامه ریزی های مخصوص انجام بگیرد. به طوری که این مراقبت و نگه داری، باید زیر نظر یک پزشک مرتبط و معالج قرار بگیرد و همچنین باید به گونه ای باشد که سالمند را در محیطی شاد و منعطف قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت
تماس مستقیم
واتساپ
تلگرام
ایمیل